Wie Zijn Wij?

Heros Vitalis is een Studenten- & Studievereniging, opgericht in 2009 en sindsdien uitgegroeid tot volwaardige studievereniging voor HALO, SPK en ISPM studenten.

Waar Zijn Wij?

Elke donderdagmiddag van 16:00-22:00 is onze sociëteit (soos) open voor alle geïnteresseerde om samen met ons te genieten van een lekker drankje! Deze is te vinden in de Sportcampus Zuiderpark – Beachbar. Heros Vitalis is voor iedereen en daar staan wij dan ook echt voor, bij ons is iedereen altijd welkom!

Wat Doen Wij?

Naast de donderdag avonden in de soos organiseren wij regelmatig (sport) evenementen. Van beerpong- en beachvolleybaltoernooien tot beljatten en eindebloksfeesten. Wij zijn van alle markten thuis!

Wat Bieden Wij?

Onze leden genieten van vele voordelen: korting op drankjes in de soos, korting op evenementen en voorrang op de interacademiale. Check onze site voor meer informatie over deze geweldige evenementen en ledeninfo!

Volg ons!

Instagram